Walka z nałogiem

e-papierosy

Papieros elektroniczny to nowoczesne urządzenie pozwalające na zmianę swojego dotychczasowego, niebezpiecznego dla zdrowia rytuału jakim jest palenie papierosów. Tytoń wraz z innymi środkami zawartymi w nim mają toksyczny wpływ na nasz organizm , niestety odejście od tego przyzwyczajenia często nie wychodzi i zestresowani oraz źli z powrotem wracamy do tego niebezpiecznego nałogu.

Odpowiedź na wszystko

Szczęśliwie w dzisiejszych czasach coraz częściej pojawiają się reklamy i slogany nawołujące do zdrowego trybu życia i powrotu do natury. Zalecane są zdrowe diety oparte na dużej ilości warzyw i owoców, a także uprawianie sportu. Wszystko to sprowadza się do rzucaniu nałogu, a jednym z nim jest palenie. Dlatego wynalezienie urządzenia e-papieros jest konsekwencją i próbą walki z niebezpieczeństwem. Elektroniczny papieros to niewielkie urządzenie wielokrotnego użytku, łatwe do przechowywania w torebce czy kieszeni. Zaprojektowany tak, by być uodpornionym na wszelkie upadki i wstrząsy. Papieros elektroniczny dostępny w niskich cenach jest nie tylko odpowiedzą na narastający nałóg, ale i uwolnieniem się od przymusu wydawania pieniędzy, które po zsumowaniu wzrastają do wysokich nominałów.

Pod lupą

elektroniczne papierosyJak działa papieros elektroniczny? To proste. Po pięciokrotnym, szybkim wciśnięciu przycisku start urządzenie się aktywuje i … jest już gotowe do użytkowania. Potem w sposób już nam dobrze znany przykładamy ustnik do buzi i zaciągamy się. Wtedy zainstalowana wewnątrz grzałka włącza się i zaczyna podgrzewać zawarty wewnątrz płyn ,czyli e-liquid . Płyn szybko zamienia się w parę wodną i w ten sposób, razem z nikotyną trafia do naszego organizmu zaspokajając ostatecznie tzw. głód nikotynowy. W ten właśnie prosty sposób dostarczając sobie nikotynę nie zatruwamy swojego ciała. Po pewnym czasie możemy zmienić nasz e-liquid na taki zawierający mniejszą ilość nikotyny, ostatecznie korzystając z „zerówki” . W ten o to prosty sposób działa papieros elektroniczny.

Wolność od nałogu

Nie ma określonego jasno czasu na rzucenie palenia razem z urządzeniem e-papieros. Jak zawsze jest to indywidualna sprawa zależna od naszej woli walki i chęci rzucenia. Pewne jest, to ,że aż 70% osób sięgających po urządzenie papieros elektroniczny rozstaje się z nałogiem. Odsetek jest ogromny, dlatego można się spodziewać ,że w przyszłości , tak jak w Stanach Zjednoczonych, Polska również uzna e-papieros jako produkt medyczny i z większą łatwością będziemy mieli do niego dostęp, kto wie, może i znajdą się refundacje?